V sredo, dne, 17. 1. 2018,  je bila OŠ Kamnica organizator področnega tekmovanja v odbojki za učenke. Na tekmovanje so se uvrstile 4 najboljše šole iz občinskega tekmovanja. Prikazana je bila kvalitetna odbojka, učenke so pokazale veliko odbojkarskega talenta. Med vsemi igralkami je izstopala naša učenka Lorena Lorber Fijok, saj je z močnimi udarci na mreži, servisi in obrambo v polju dominirala na igrišču. Prav tako je zelo dobro servirala in igrala  Daša Klajžar. Naše učenke so premagale OŠ Dušana Flisa Hoče in OŠ Fram z rezultatom 2:0.  Tako so osvojile  končno drugo mesto in srebrno medaljo. Rezultat z OŠ Kamnica pa se je upošteval iz občinskega tekmovanja.

Vrstni red:

  1. OŠ Kamnica
  2.  OŠ Toneta Čufarja
  3. OŠ Dušana Flisa Hoče
  4. OŠ Fram

Prvi dve ekipi sta se uvrstili na državno četrt finalno tekmovanje, ki bo v mesecu februarju 2018.

Igrale so: Lorena Lorber Fijok, Daša Klajžar, Anaja Zagoranski Borko, Rebeka Višner Šmigoc, Liša Mujagič, Eva Viktorija Valher, Lucija Čavec.

Iskrene čestitke vsem učenkam za zelo dobro prikazano igro.

Mentorica: Franja Protner

no images were found