Skoči na glavno vsebino

V Športnem parku Beltinci ( Labda ) se je odvijalo polfinalno državno tekmovanje za starejše učenke. Na tekmovanju je sodelovalo deset ekip iz SV Slovenije. Našim učenkam žreb ni bil naklonjen, saj so igrale v močni skupini, v kateri so igrale naslednje šole : OŠ Zreče, OŠ Mozirje, OŠ Koroški Jeklarji – Ravne na Koroškem, OŠ Kamnica, OŠ Šoštanj.

Z veliko željo in voljo po zmagi, smo vstopile v prvo tekmo z OŠ  Šoštanj, katere smo premagale z rezultatom 2 :1. Športna srečna nam ni bila naklonjena z OŠ  Zreče in OŠ  Koroški Jeklarji, saj smo  izgubile in zaključile s tekmovanjem.

Naše učenke so prikazale kljub mladosti veliko odbojkarskega znanja.

Igrale so: Lorena Lorber Fijok, Daša Klajžar, Anaja Zagoranski Borko, Luna Stefanie Somer, Sara Adam, Liša Mujagić.

Iskrene čestitke vsem učenkam!

Zapisala : Franja Protner

Dostopnost