Skupne pogovorne ure so vsak drugi ponedeljek v mesecu od 18. do 19. ure, individualne pa vsak teden v dopoldanskem času po objavljenem razporedu (Klik na “več”).

Priimek in ime Termin / prostor Priimek in ime Termin / prostor
Ajdič, Mateja Petek, 9.30–10.15, GOS Nedoh, Mihelca Sreda, 12.10–13.00, zbornica
Bernad, Peter Ponedeljek, 12.10–13.00, kabinet RAČ Mirkanović, Aleksandra Torek, 9.30–10.15, kabinet SLJ
Cehner, Žanet Torek, 12.10–13.00, kabinet 60 Perger, Karina Ponedeljek, 12.10–13.00, zbornica
Cafuta, Marjana Sreda, 11.25–12.10, kabinet v pritličju Pintarič, Tea Četrtek, 9.30–10.15, zbornica
Celcer, Lucija Sreda, 12.15–13.00, kabinet pri knjižnici Podbevšek, Živa Ponedeljek, 12.10–13.00, 1. A
Cuder, David Četrtek, 10.35–11.20, zbornica Pongračič, Marko Petek, 9.30–10.15, kabinet MAT
Cuder, Rosanda Četrtek, 9.30–10.15, zbornica ali kabinet TJA

Pori, Kerstin

 

Sreda, , 9.30–10.15, kabinet GUM
Domajnko, Valerija Sreda, 10.35–11.20, kabinet RP Prelog, Silvia Četrtek, 11.25–12.10, kabinet DSP 29
Ferenc, Vesna Četrtek, 10.35–11.20, zbornica Protner, Franja Ponedeljek, 11.25–12.10, kabinet ŠPO
Ferk, Andreja Ponedeljek, 11.25–12.10, zbornica Ragolič, Anita Četrtek, 8.25–9.15, kabinet DSP 27
Horvat, Jasna Sreda, 11.25–12.10, zbornica Riedl, Mojca Torek, 10.35–11.20, kabinet RP
Josipović Mašek, Alenka Četrtek, 12.15–13.00, kabinet RP Smolar, Gregor Ponedeljek, 8.25–9.10, kabinet ŠPO
Kelemina, Aleksander Četrtek, 9.30–10.15, zbornica

Stožer, Bojana

(Vogrin Klavdija)

Ponedeljek, 10.35–11.15, kabinet MAT
Klis, Nataša Petek, 11.25–12.10, kabinet SLJ Stramlič, Nina Ponedeljek, 13.55–14.40, kabinet RP
Kolednik, Goran Četrtek, 10.35–11.20, kabinet ŠPO Šendlinger, Tjaša Ponedeljek, 9.30–10.15, zbornica
Lešnik Švajger, Jožica Sreda, 10.35–11.20, kabinet LUM Šic, Danijel Četrtek, 10.35–11.20, kabinet TIT
Lješnjak, Andreja Četrtek, 9.30–10.15, kabinet RP Špec, Jožica Sreda, 11.25–12.10 kabinet MAT
Lorber, Mateja Petek, 11.25–12.10, zbornica Tomašič, Nataša Ponedeljek, 12.15–13.00,  kabinet SLJ
Mandl, Mojca Sreda, 12.15–13.00, kabinet RP Vorih, Barbara Ponedeljek, 8.25–9.10, kabinet ZGO
Menard, Sara Sreda, 11.25–12.10, kabinet RP Vrtarić, Petra Sreda,  8.25–9.10, 4. A